T543X226K063ATW0757280
MFR.Part #
T543X226K063ATW0757280
JLCPCB Part #
C2159732
Description
-55℃~+105℃ 22uF 63V 75mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS