T543D685K063ATS0757280
MFR.Part #
T543D685K063ATS0757280
JLCPCB Part #
C4979211
Description
-55℃~+105℃ 6.8uF 63V 75mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS