T541X686M030AT8520
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T541X686M030AT8520
JLCPCB Part #
C4951738
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 30V 35mΩ@100kHz 68uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS