T541X108M2R5DT8505
MFR.Part #
T541X108M2R5DT8505
JLCPCB Part #
C2160571
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 12mΩ@100kHz 2.5V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS