T541X108M004BT8605
MFR.Part #
T541X108M004BT8605
JLCPCB Part #
C2160460
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 12mΩ@100kHz 4V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS