T541X108K2R5CH8505
MFR.Part #
T541X108K2R5CH8505
JLCPCB Part #
C4982272
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 12mΩ@100kHz 2.5V ±10% 2917 Tantalum Capacitors