T540D687M2R5CH8705WAFL
MFR.Part #
T540D687M2R5CH8705WAFL
JLCPCB Part #
C1578052
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 40mΩ@100kHz 680uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors