T540D337M2R5DH87057610
MFR.Part #
T540D337M2R5DH87057610
JLCPCB Part #
C1576713
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 330uF 40mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors