T525T476M006ATE080
MFR.Part #
T525T476M006ATE080
JLCPCB Part #
C4981151
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 47uF 6.3V 80mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS