T525D157M010ATE055
MFR.Part #
T525D157M010ATE055
JLCPCB Part #
C2158814
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 150uF 55mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS