T521D686M025ATE070
MFR.Part #
T521D686M025ATE070
JLCPCB Part #
C4982361
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 25V 68uF 70mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS