T521D685M063AHE0757280
MFR.Part #
T521D685M063AHE0757280
JLCPCB Part #
C4952017
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 6.8uF 63V 75mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors