T520V227M006ATE045
MFR.Part #
T520V227M006ATE045
JLCPCB Part #
C4951179
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 220uF 45mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS