T520T106M12RATE080
MFR.Part #
T520T106M12RATE080
JLCPCB Part #
C1881722
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 10uF 12.5V 80mΩ ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS