T520B477M2R5ATE014
MFR.Part #
T520B477M2R5ATE014
JLCPCB Part #
C1869276
Package
1411
Description
-55℃~+85℃ 14mΩ@100kHz 2.5V 470uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS