T499B155K025ATE5K0
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T499B155K025ATE5K0
JLCPCB Part #
C1959225
Package
1411
Description
-55℃~+175℃ 1.5uF 25V 5Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS