T496C475K020ATE2K0
MFR.Part #
T496C475K020ATE2K0
JLCPCB Part #
C4988321
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 20V 2Ω@100kHz 4.7uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS