T495C476M006ATE330
MFR.Part #
T495C476M006ATE330
JLCPCB Part #
C1961247
Description
-55℃~+125℃ 330mΩ@100kHz 47uF 6.3V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS