T491V106K035ATAUTO7280
MFR.Part #
T491V106K035ATAUTO7280
JLCPCB Part #
C4980126
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS