T491D476M016ZGPB06
MFR.Part #
T491D476M016ZGPB06
JLCPCB Part #
C4987153
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 47uF 800mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS