T491D475M035AT42807333
MFR.Part #
T491D475M035AT42807333
JLCPCB Part #
C1958706
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 35V 4.7uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS