T491D226K035AT4539
MFR.Part #
T491D226K035AT4539
JLCPCB Part #
C4985097
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 35V 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS