T491D157M010AT4380
MFR.Part #
T491D157M010AT4380
JLCPCB Part #
C1959532
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 150uF 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS