T491D107M016ATPLP1
MFR.Part #
T491D107M016ATPLP1
JLCPCB Part #
C4987306
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 16V 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS