T491C227M006ATAUTO
MFR.Part #
T491C227M006ATAUTO
JLCPCB Part #
C1964549
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 14uA@25℃,5min 1Ω@100kHz 220uF 6.3V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS