T491C105M050AT4820
MFR.Part #
T491C105M050AT4820
JLCPCB Part #
C4951446
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1uF 4.8Ω 50V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS