T491A335M006AT7280
MFR.Part #
T491A335M006AT7280
JLCPCB Part #
C4985381
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 3.3uF 6.3V 7Ω ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS