T491A335K016AT7650
MFR.Part #
T491A335K016AT7650
JLCPCB Part #
C1955983
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.3uF 5Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS