T491A156K006AT4280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491A156K006AT4280
JLCPCB Part #
C4981208
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 15uF 3.5Ω 6.3V ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS