T356A105M035AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T356A105M035AT
JLCPCB Part #
C1651609
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 8Ω ±20% 插件 Tantalum Capacitors ROHS