T350F335M050AT
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T350F335M050AT
JLCPCB Part #
C1016679
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 3.3uF 3Ω@100kHz 50V ±20% 插件 Tantalum Capacitors ROHS