T340A105K035AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T340A105K035AS
JLCPCB Part #
C1016725
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1uF 35V 8Ω@100kHz ±10% 插件 Tantalum Capacitors