T322F157M015AT
MFR.Part #
T322F157M015AT
JLCPCB Part #
C1016889
Package
Plugin,D7.6xL7.6mm
Description
-55℃~+125℃ 150uF 15V 600mΩ@100kHz ±20% 插件,D7.6xL7.6mm Tantalum Capacitors ROHS