T322D566K006AS
MFR.Part #
T322D566K006AS
JLCPCB Part #
C1016631
Description
-55℃~+125℃ 2Ω@100kHz 56uF 6V ±10% 插件,D4.6xL10.7mm Tantalum Capacitors