T322D106K035AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T322D106K035AS
JLCPCB Part #
C1652012
Package
Plugin,D4.6xL10.7mm
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2Ω 35V ±10% 插件,D4.6xL10.7mm Tantalum Capacitors