T322A105M025AT
MFR.Part #
T322A105M025AT
JLCPCB Part #
C6545181
Package
Plugin,D2.4xL6.6mm
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 1uF 25V ±20% 插件,D2.4xL6.6mm Tantalum Capacitors ROHS