T322A105K025AS
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T322A105K025AS
JLCPCB Part #
C7394869
Package
Plugin,D2.4xL6.6mm
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 1uF 25V ±10% 插件,D2.4xL6.6mm Tantalum Capacitors