T110C565K050AS
MFR.Part #
T110C565K050AS
JLCPCB Part #
C1016848
Package
Plugin,D7.3xL7.3mm
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω@100kHz 5.6uF 50V ±10% 插件,D7.3xL7.3mm Tantalum Capacitors