T110B475K035AT
MFR.Part #
T110B475K035AT
JLCPCB Part #
C1651683
Description
-55℃~+125℃ 35V 3Ω 4.7uF ±10% 插件,D4.7xL12mm Tantalum Capacitors ROHS