T110A394J035AT
MFR.Part #
T110A394J035AT
JLCPCB Part #
C1016780
Package
Plugin,D3.4xL3.4mm
Description
-55℃~+125℃ 15Ω@100kHz 35V 390nF ±5% 插件,D3.4xL3.4mm Tantalum Capacitors ROHS