T110A334K035AT
MFR.Part #
T110A334K035AT
JLCPCB Part #
C1016768
Package
Plugin,D3.4xL3.4mm
Description
-55℃~+125℃ 15Ω@100kHz 330nF 35V ±10% 插件,D3.4xL3.4mm Tantalum Capacitors ROHS