SZ106M450AK5AAKPLP
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SZ106M450AK5AAKPLP
JLCPCB Part #
C5113428
Package
Plugin,D12xL22mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10uF 12mm 155mA@120Hz 22mm 450V 5mm ±20% 插件,D12xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded