SSRH7H-M04596
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SSRH7H-M04596
Description
-25℃~+120℃ 2 2.02Ω 250V 400mA 59.6mH@10kHz - Common Mode Filters ROHS