SSR21NH-M20125
MFR.Part #
SSR21NH-M20125
JLCPCB Part #
C1534672
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 12.5mH@10kHz 160mΩ 2 250V 2A 插件 Common Mode Filters ROHS