SS28V-R25080-CH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SS28V-R25080-CH
JLCPCB Part #
C1534554
Package
Plugin
Description
-25℃~+120℃ 160mΩ 2 2.5A 250V 8mH@1kHz 插件 Common Mode Filters ROHS