SHBC14-1R2A0120V
MFR.Part #
SHBC14-1R2A0120V
JLCPCB Part #
C1534384
Package
Plugin,D=34mm
Description
-40℃~+125℃ 120uH@100kHz 2 29.9mΩ 8A 插件,D=34mm Common Mode Filters ROHS