SCR39XV-290-Y2R4A004JH
MFR.Part #
SCR39XV-290-Y2R4A004JH
Description
-40℃~+120℃ 1.1mΩ 100MΩ 1kV 1kV 2.4kV 210uH@100kHz 29A - Common Mode Filters ROHS