SCF47X-500-S2R4B005JH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
SCF47X-500-S2R4B005JH
Description
-40℃~+130℃ 0.96mΩ 100MΩ 2.4kV 500V 50A 660uH@100kHz - Common Mode Filters ROHS