SBC6-221-112
MFR.Part #
SBC6-221-112
JLCPCB Part #
C1330377
Package
Plugin,D11xL13mm
Description
1.1A 220uH 330mΩ ±10% 插件,D11xL13mm Power Inductors ROHS