R82DC3330DQ60K
MFR.Part #
R82DC3330DQ60K
JLCPCB Part #
C600438
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+105℃ 330nF 63V Metallized Polyester ±10% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS